Jesienna aura nie jest przeszkodą do spędzenia super lekcji, a tym bardziej super lekcji w ZOO. Tak właśnie pomyślała Pani Beata i Pani Iza, więc wybraliśmy się na zajęcia do ogrodu zoologicznego. Mogliśmy zobaczyć przepiękne okazy ryb, płazów, gadów, ptaków oraz ssaków. Wiele z okazów zwierząt zamieszkujących ZOO należą do zwierząt zagrożonych wyginięciem, dlatego tym bardziej polecamy odwiedzić ogród zoologiczny. Braliśmy udział w pokazie karmienia słoni oraz pingwinów. I tak jak obiecaliśmy Pani Dorotce byliśmy zobaczyć tygryska. Pomimo deszczu zajęcia w ZOO były super!
Gorąco polecamy
Klasa 6a