W środę 22 kwietnia uczniowie klasy I A obchodzili Światowy Dzień Ziemi. Koleżanki ze starszych klas zorganizowały dla nich bardzo interesujący quiz dotyczący naszej planety. Na zwycięzców czekały pyszne nagrody! Następnie odbyło się sadzenie klasowej roślinki, którą wszyscy będą się opiekować.
Podczas dzisiejszych zajęć uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawostek na temat ochrony środowiska naturalnego oraz znaczenia przyrody w naszym życiu.