W środę 24 czerwca, w pięknych okolicznościach przyrody, wybraliśmy się na piknik! Gdy dotarliśmy na łąkę, smakowity poczęstunek już na nasz czekał, za co bardzo dziękujemy Rodzicom. W cieniu, na kolorowych kocykach wspólnie rozłożyliśmy wszystkie zabawki i akcesoria – mieliśmy specjalne maszyny do puszczania baniek! W ruch poszły skakanki, hula hop i a nawet bumerang. Wiele razy puszczaliśmy kolorowy latawiec, który wzbijał się bardzo wysoko! Następnie nasi mali sportowcy z dużym zaangażowaniem zagrali mecz piłkarski pośród drzew. Nie zabrakło również amatorów przyrody, którzy z dużym zainteresowaniem śledzili między innymi poczynania biedronek.
Spędziliśmy bardzo radosny czas na świeżym powietrzu, a przy okazji bardzo się zintegrowaliśmy!